Hakkımızda

Aklınızda muhteşem bir fikir var. Bu fikrin tutacağına olan inancınız tam ve büyük bir hevesle hemen sitenizi veya blog sayfanızı oluşturdunuz. Peki ya blog oluşturup, siteyi kurduğunuz da her şey bitti mi? Tabi ki bitmedi ve aslında her şey yeni başlıyor. Üstelik asıl maliyetli kısmı da bundan sonra başlar. SEO çalışmaları yapmaya, reklamlar çıkarmaya başlarsınız. Kısacası sitenizi tanıtmak için çabalarsınız. Şunu çok iyi bilirsiniz ki sitenizi ne kadar çok tanıtırsanız, siteniz de o oranda arama motorlarında görünmeye başlar. Buna paralel olaraktan site trafiğinizde de artışlar olur. Ancak gerek SEO çalışmaları gerek reklamlar gerçekten paraya bakar ve büyük meblağlar ister. Bunun için yüzlerce lira veya binlerce lira paralar harcanır ve bazen de istenilen sonuç alınamaz.

 

Birçok kişi sitesini oluştururken site tanıtımında; SEO çalışmaları, site reklamları yapacağını az çok düşünür ama çok az kişi backlinkler ile üst sıralara çıkabileceğini unutur veya atlar. Oysa backlinkler ile arama motorlarında, Google de üste sıralara çıkabilirsiniz.

 

Birçok harika fikir hayalet site olma yüzünden başarıya ulaşamaz. Arama motorlarında görünmeyen tanıtımları asla yapılmamış, backlinkleri olmayan bir site hayalet olmaya mahkumdur. BlogTanıtım`da ömür boyu kalacak tanıtımınız ve verdiğiniz linkler sayesinde hayalet site veya blog olmaktan kurtulabilirsiniz.

 

SEO çalışmalarında sürekli adı geçen ve etkisi kanıtlanmış iki önemli kavram olan DA ve PA backlink çeşitleri ile sitenizi, blogunuzu veya dilediğiniz bir sayfayı backlink ile besleyip geliştirebilirsiniz. Üstelik bunun içinde yüzlerce veya binlerce lira harcamanız dahi gerekmez.

 

Tanıtmak istediğiniz sitenizi, blogunuzu veya sitenin herhangi bir sayfasının, tanıtım yazısını hazırlayıp linkleriyle birlikte dilerseniz resimli olarak BlogTanıtım`a ekliyoruz; linkini paylaştığınız site, blog veya sayfaya verilen bağlantı sayesinde siz başka işleriniz ile ilgilenirken sitenizin tanınmışlığı ve otoritesi artıyor.